Full 1
CEL AKCJI
Zasadźmy wspólnie 600 drzew dla przyszłych pokoleń
Full 1
 

Stwórzmy wspólnie coś WIELKIEGO. Coś co wpłynie pozytywnie na otaczającą nas przestrzeń, zachwyci swym pięknem i pozwoli odetchnąć pełną piersią w prężnie rozwijającym się mieście. Zasadźmy wspólnie 600 Jubileuszowych Drzew – dla nas, dla naszych dzieci, dla przyszłych pokoleń.

Chcemy żyć komfortowo, z dostępem do wszystkich możliwości, jakie daje nam nowoczesna infrastruktura miejska. Jednocześnie pragniemy cieszyć się pięknem przestrzeni i przebywać w niej bez obaw o własne zdrowie – bez spalin, smogu i zanieczyszczeń. Te dwa kluczowe aspekty można połączyć. Zadbajmy wspólnie o nasze środowisko i tereny zielone w naszym mieście. Teraz jest to o wiele prostsze, niż myślisz.

Wystarczą 3 kroki:

  1. Wybierz gatunek – W zakładce Posadź drzewo poprzez wyszukiwarkę na mapie wybierz swój ulubiony gatunek z wybranych dziesięciu do nasadzeń. Wcześniej zachęcamy do poznania walorów i ciekawostek, dotyczących poszczególnych gatunków w zakładce Drzewoteka.
  2. Wybierz miejsce – Na interaktywnej mapie miasta znajdziesz wytypowane przez nas lokalizacje, w których możliwe jest zasadzenie drzewa. Wybierz jedno z nich.
  3. Nadaj Imię – Spraw, by Twoja sadzonka była wyjątkowa – nadaj jej imię. Możesz ją komuś zadedykować. Komuś bliskiemu lub osobie, którą cenisz i chciałbyś ją obdarować oryginalnym prezentem. Po wypełnieniu formalności zakupu danej cegiełki otrzymasz wiadomość na wskazany adres email z linkiem, gdzie nadasz wybranemu drzewu imię.

Resztą zajmiemy się MY! Czyli doborem odpowiedniej sadzonki, logistyką nasadzenia, przygotowaniem podłoża i utrzymaniem w kolejnych latach. To tylko tyle i AŻ TYLE. Jednym kliknięciem możesz wpłynąć na poprawę jakości miejskiego powietrza i pozwolić naturze działać. Otworzymy przed Tobą również inne możliwości uczestniczenia w akcji, by wspólnymi siłami zadbać o otaczającą nas przestrzeń.

Ta wyjątkowa akcja idealnie wpisuje się w obchody jubileuszu 600-lecia Mińska Mazowieckiego. Zróbmy sobie prezent i zostawmy pamiątkę dla przyszłych pokoleń. Wszystkie ufundowane sadzonki będą upamiętnione w „Galerii Jubileuszowych Drzew

Chcesz być na bieżąco? Zaglądaj do zakładki „Newsroomi na nasz „fanpage” na Facebooku.

Spot „Posadźmy 600 drzew na 600-lecie miasta”
Intro „Wejdź na www.600drzew.pl”